O FIRMIE

Od ponad 20 lat dbamy o sprawność obrabiarek CNC

Od ponad 20 lat dbamy o sprawność obrabiarek CNC

Każde urządzenie na świecie, niezależnie od swojej renomy, może ulec awarii i wymagać profesjonalnego serwisu. Branża obrabiarek numerycznych nie jest wyjątkiem. W tym dynamicznym środowisku działa wiele firm serwisowych, które starają się utrzymać sprawność setek tysięcy obrabiarek. Wśród nich znajduje się iDeal CNC Sp. z o.o.

iDeal CNC Sp. z o.o. to firma serwisowa, która wyróżnia się wykwalifikowanym personelem i wieloletnim doświadczeniem w branży obrabiarek CNC. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i serwisowego, identycznego jak w autoryzowanych serwisach marki Haas. Choć jesteśmy specjalistami w serwisie obrabiarek marki Haas, nabyte doświadczenie pozwala nam również na przyjęcie zleceń serwisowych innych renomowanych marek obrabiarek CNC, takich jak DMG, Okuma czy Agi Charmille.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Oprócz naszego doświadczenia i profesjonalizmu, skupiamy się na naprawie i regeneracji istniejących podzespołów. Naszym celem jest przywrócenie ich do stanu jak najbardziej zbliżonego do nowych części. Dzięki temu oszczędzasz czas i koszty, jednocześnie zachowując wysoką jakość i niezawodność Twoich obrabiarek.

W iDeal CNC Sp. z o.o. rozumiemy, że niezawodność i sprawność Twoich obrabiarek są kluczowe dla efektywności Twojego biznesu. Dlatego nasz doświadczony zespół skupia się na dostarczaniu usług serwisowych najwyższej jakości, terminowości oraz indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta.

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu dla swoich obrabiarek, firma iDeal CNC Sp. z o.o. jest gotowa podjąć to wyzwanie. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasz doświadczony zespół zapewni Ci kompleksowe rozwiązania serwisowe, które spełnią Twoje oczekiwania.

Serwis CNC
Regeneracja części cnc
Naparawa cnc

Współpraca z iDeal CNC Sp. z o.o. - Korzyści dla Twojej Firmy

W iDeal CNC Sp. z o.o. stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów. Nasza główna dewiza to szybka reakcja na potrzeby klientów i indywidualne podejście do każdego przypadku. Zawsze analizujemy sytuację i proponujemy alternatywne sposoby naprawy lub rozwiązania problemu.

Obszar, na którym działamy to Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Wrocław, Kraków, Katowice, Częstochowa, Kielce, Rzeszów, Radom, Lublin, Zamość, Olsztyn, Grudziądz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin. Jednak dzięki współpracy z wieloma serwisantami na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na serwis i dojazd do klienta. Możesz być pewien, że z nami Twoje problemy zostaną szybko i skutecznie rozwiązane.

Współpracując z iDeal CNC Sp. z o.o. zyskujesz:

  • Szybką reakcję na Twoje potrzeby,
  • Indywidualne podejście i analizę przypadku,
  • Alternatywne sposoby naprawy i rozwiązania problemu,
  • Obsługę w kluczowych regionach kraju,
  • Skrócenie czasu oczekiwania na serwis i dojazd.

 

Skorzystaj z naszej współpracy i ciesz się korzyściami, jakie niesie dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasz zespół zadba o efektywne rozwiązanie Twoich potrzeb.

Współpraca z iDeal CNC Sp. z o.o. - Korzyści dla Twojej Firmy

Nasze najważniejsze cechy

  • >20 lat doświadczenia
  • ponad 5 000 wykonanych napraw
  • czas reakcji nawet w 48h
  • naprawy w zakładzie klienta i w naszym warsztacie
  • podzespoły zastępcze na czas naprawy

Różnica między iDealCNC a oficjalnym serwisem

O firmie – iDeal CNC – Serwis Obrabiarki CNC Haas – Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń
Oficjalny serwis
Koszt
nawet 50% taniej
stała wysoka cena
Ciągłość pracy
część zastępcza na czas regeneracji
brak
Gwarancja
6 msc.
3 msc.
Części
możliwość regeneracji lub używania części zamiennych
każda wymiana wiąże się z zakupem nowej, oryginalnej części

Posiadamy klientów oraz współpracujące z nami serwisy w Polsce oraz w większości krajów Europy

Posiadamy klientów oraz współpracujące z nami serwisy w Polsce oraz w większości krajów Europy

Zaufali nam